CONTACT SCOALA SKI POIANA BRASOV

AI O INTREBARE ?  R&J Scoala de Ski Poiana Brasov va sta la dispozitie!

Primim  solicitări prin apeluri, e-mail și rețele sociale. Vă mulțumim mult pentru răbdarea dvs. în timp ce lucrăm pentru a răspunde tuturor oaspeților noștri în cel mai scurt timp.

La R&J Ski School Poiana Brașov ne străduim întotdeauna să ne îmbunătățim serviciile pentru oaspeți. Avem răspunsurile pe care le căutați, trebuie doar să ne sunați sau să ne trimiteți un e-mail. Așteptăm cu nerăbdare să va transformam  vacanta la care visati intr-una reala.

Contact scoala ski snowboard Poiana Brasov

  • Au inceput rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard organizate de R&J Ski School din Poiana Brasov pentru sezonul 2023 – 2024. Lectiile de ski si snowboard pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia de langa sediul scolii sau pe  partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra ), iar cele pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.
  • Preturi scoala ski valabile doar cu rezervare platita anticipat !!! Tarife deja reduse cu 15- 20 %.

     

CONTACT SCOALA SKI SI SNOWBOARD POIANA BRASOV

Voi faceti rezervarea

Iar noi ne ocupam de restul !

Google Maps by Embedgooglemap.net
Scroll to Top
Call Now Button