Ski lessons fun with R&J Ski School from Poiana Brasov

Lecțiile noastre de schi din Poiana Brasov

Fie că veniți singur, împreună cu familia sau cu grupul de prieteni, avem lecția de schi perfectă pentru dvs. Decoperiti lecțiile noastre de schi din Poiana Brasov.

Ski lessons fun with R&J Ski School from Poiana Brasov
R&J ski school from poiana Brasov – Romania
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV

Lectii de ski private – R&J

Indiferent daca sunteti pentru prima oara pe schiuri sau sunteti schior avansat: la lectia privata toată atenția se îndreaptă către dumneavoastra, astfel încât să vă puteți maximiza progresul și distracția. Lecția este complet adaptată abilităților și personalității dvs.

Lecțiile noastre de schi din  Poiana Brasov
Lecțiile noastre de schi din Poiana Brasov

Luăm în considerare lecțiile de schi cu maximum două persoane pentru orele private. În funcție de nivelul de schi și preferințele dumneavoastra, vă vom pune împreună cu instructorul perfect pentru a ne asigura că profitați la maximum de timpul dvs. Instructorul va adapta lecția de ski la abilitățile, experiența anterioară și chiar la personalitatea dvs. Am stabilit minimul pentru o lecție privată la 2 ore. Acest lucru poate fi bun dacă doriți să aveți o reîmprospătare. Cu toate acestea, este foarte recomandabil să luați cel puțin 3 ore pe zi , chiar dacă ați schiat înainte.

R&J Lecțiile de schi din Poiana Brasov
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV

Să te distrezi în timp ce înveți și să te bucuri de experiența de alunecare pe partie în timp ce faci multe progrese. Abilitățile pe care le obțineți vor dura o viață întreagă.

Lecții SKI de grup

Dacă doriți să învățați să schiați cu prietenii sau pur și simplu să deveniți un schior mai bun și să o faceți într-un mod mai accesibil, aceasta este cea mai bună alegere. Oferim un tarif mai mic pentru grupuri de 3-8 persoane.

Lecțiile noastre de schi din  Poiana Brasov cu cea mai buna scoala de ski din Romania
Lectii de grup in Poiana Brasov

Cautati lectii de ski de grup pentru vacanta in Poiana Brasov ? Ei bine, puteți lua lecții in „echipă” pe toata durata sederii in statiune . Nu contează ce experiență, nivel sau abilități aveți. Instructorii nostri se vor ocupa din plin de dumneavoastra, ca sa aveti o vacanta de schi de neuitat Veți obține cu siguranță mult timp și progrese de calitate alături de prietenii dvs.

Aceste lecții personalizate de grup sunt ideale pentru grupurile care se cunosc. Vom lucra în fiecare minut al lecției pentru a vă face să vă dezvoltați abilități și încredere care durează.

Cursuri ski copii si adulti in Poiana Brasov cu cea mai buna scoala de schi din Romania
Lectii de schi de grup in Poiana Brasov
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV

Preferăm să aveți abilități / niveluri similare de schi dacă rezervați o lecție privata de grup (maxim 3 persoane). În caz contrar, chiar dacă mergi doar cu câțiva prieteni, procesul de învățare va dura puțin mai mult și iti vom recomanda lectia individuala. Pentru o lecție privată de grup, am stabilit minimum 2 ore.

Lecții SKI de familie

Instructorul va organiza lecția în cel mai eficient mod posibil, în funcție de abilitățile și diferențele de vârstă. Vi se va asigura o experiență fantastică de familie.

Cursuri de schi si snowboard distractive pentru copii in Poiana Brasov cu R&J Scoala de Ski Poiana Brasov.
Cursuri de schi in Poiana Brasov cu R&J Scoala de Ski Poiana Brasov.

Vrei sa iti petreci vacanta la ski in familie în Poiana Brasov? Ei bine, poți lua o lecție cu toată familia. Nu contează ce experiență, nivel sau abilități aveți. Întotdeauna facem o evaluare individuală a grupului atunci când începem o lecție și reținem că este foarte probabil să fiți la diferite niveluri. Instructorii noștri vor fi conștienți de acest lucru și vă vor face totusi sa va bucurati de timpul petrecut impreuna pe partie și sa faceti progrese. Acest lucru ar putea însemna că am împărțit grupul , dar acest lucru depinde întotdeauna de nivel, numărul de persoane, vârsta copiilor (dacă există) și mulți alți factori.

Cursuri de schi  distractive pentru copii in Poiana Brasov cu R&J Scoala de Ski Poiana Brasov.
Cursuri de schi distractive pentru copii in Poiana Brasov cu R&J Scoala de Ski Poiana Brasov.
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV

La lecțiile de familie, veți vedea cum copiii dvs. fac primul plug pe zăpadă sau primele viraje. Vă garantăm că instructorul vă va distra foarte bine și el sau ea va lucra în fiecare minut al lecției pentru a vă face să progresați și să vă bucurați cât mai mult posibil. Pentru aceste lecții de familie am stabilit minimum de doua ore. Totuși, vă recomandăm mai mult timp pentru a obține o valoare și mai bună pentru banii dvs.

Lecții pentru copii

Lăsați copiii să devină dependenți de un sport frumos și incitant. Cu lecțiile noastre de schi vor învăța să schieze într-un mod responsabil și sigur. Incepand cu varsta de 3 ani.

Scoala Ski copii in Poiana Brasov – Cursuri ski copii si adulti , cursuri ski private si de grup oferite de Scoala de Ski si Snowboard R&J Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Reducere 20%
Scoala Ski copii in Poiana Brasov – Cursuri ski copii si adulti , cursuri ski private si de grup oferite de Scoala de Ski si Snowboard R&J Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Reducere 20%

O experiență (și probabil o dependență) pentru o viață întreagă. Copiii dvs. nu numai că învață un sport nou în aer liber , ci vor învăța alături de un profesionist. Vor dobândi abilități, atât ca schiori, cât și în comportamentul montan, pe care le vor duce cu ei pentru tot restul vieții. Dacă aveți copii și doriți să îi pregătiți pentru schi, la asta vă puteți aștepta dacă îi lăsați să meargă cu scoala de schi din Poiana Brasov: distracție, siguranță, cunoștințe montane și progres.

The best ski instructor in Poiana Brasov Romania
R&J Ski Instructor in Poiana Brasov

Notă: Nu facem lecții de schi cu copiii dacă nu poartă cască (recomandăm cu tărie tuturor să folosească cască). Dacă rezervați o lecție pentru mai mulți copii, vă rugăm să vă asigurați că au aproximativ același nivel.

REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV
REZERVARI SCOALA SKI SI SNOWBOARD IN POIANA BRASOV

Ski Service Poiana Brasov Romania
Ski Service Poiana Brasov Romania
Bootfitting Poiana Brasov - Romania

Bootfitting Poiana Brasov – Romania

R&J Ski School Poiana Brasov

R&J Ski School Poiana Brasov

R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School.

R&J Ski rental Poiana Brasov

Scroll to Top
Call Now Button