Rezervari lectii ski copii Poiana Brasov

Rezervari lectii ski copii Poiana Brasov organizate pentru sezonul 2023 -20224

Rezervari lectii de ski copii Poiana Brasov – 20% Reducere

Rezervari lectii ski copii Poiana Brasov

Au inceput rezervarile pentru lectiile de ski organizate de R&J Ski School din Poiana Brasov pentru sezonul 2023 – 2024. Lectiile de ski pentru initiere si incepatori se vor desfasura pe partia de langa sediul scolii de ski / centru de inchirieri si  partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra  ), iar cele pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.Scoala de ski din  Poiana Brasov – R&J Ski School & Ski Rental are un  program destinat invatarii si perfectionarii ski-ului.

Instructori  ski profesioniști,unii cu experienta de peste 25 de ani, calificati si atestati la nivel  national si international. Instructori experimentati in  a adapta fiecare lecție la cerintele si nevoile fiecarui turist, pentru a avea o experienta  sigură si de neuitat.

cursuri de schi pentru grupuri organizate de R&J Ski School Ski Rentals din Poiana Brasov

     Instructorii de ski ai scolii R&J Ski School Poiana Brasov sunt instructori profesionisti, calificati si atestati atat la nivel national,  fiind membri AMPSR – Asociatia Monitorilor Profesionisti de Ski din Romania, cat si international  ISIA  – International Ski Instructors Association , pentru rezervari si detalii aici.

cursuri ski si perfectionare cu R&J scoala de schi din statiunea Poiana Brasov

Va asteptam cu drag !

               

Picture1 (3)
Rezervari lectii ski copii Poiana Brasov aici !!!

SERVICIILE r&j sKI CENTER

Ski Service Poiana Brasov Romania
Ski Service Poiana Brasov Romania
Bootfitting Poiana Brasov - Romania

Bootfitting Poiana Brasov – Romania

R&J Ski School Poiana Brasov

R&J Ski School Poiana Brasov

R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School.

R&J Ski rental Poiana B

Scroll to Top
Call Now Button